پيام نفت -رسانه خبري تحليلي نفت، گاز و انرژي : بيوگرافي و عكس هاي سيد هادي رضوي
یکشنبه، 19 خرداد 1398 - 17:43 کد خبر:44727

پيام نفت:

 


محمدهادي رضوي داماد شريعتمداري و بيوگرافي كامل محمد هادي رضوي را به همراه عكس هاي شخصي و خانواده و همه فعاليت ها و پرونده بانك سرمايه و آدرس اينستاگرام را در سايت حرف تازه بخوانيد.

بيوگرافي محمدهادي رضوي


محمدهادي رضوي متولد فروردين ۱۳۶۳ در تهران، فرزند سيد سعيد رضوي، همسر دختر محمد شريعتمداري، وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي دولت دوازدهم و دانش آموخته مدرسه موتلفه اسلامي است.

محمدهادي رضوي

مشاغل و فعاليت ها سيد هادي رضوي داماد شريعتمداري


وي مديرعامل يك گروه اقتصادي به نام فاطمي بوده كه در برگيرنده چندين مجموعه از جمله شركت صنايع آينده سازان فاطمي نوين، سيستم هاي رسانه اي فاطمي، ماشينهاي اداري فاطمي و كارخانجات فاطمي مي باشد و آن طور كه گردانندگان آن ادعا كرده اند همواره سعي در بكارگيري نيروهاي متخصص و خلاقيتهاي منحصر بفرد داشته است.

او، با همكاري سيد محمد امامي و شركت تصوير گستر پاسارگاد، ساخت دوم سريال شهرزاد را انجام داده و مديريت شركت هايي چون صنايع آينده سازان فاطمي و سيستم هاي رسانه اي بعثت و ماشين هاي اداري فاطمي را بر عهده دارد.

محمدهادي رضوي

همسر محمدهادي رضوي


با دختر محمد شريعتمداري وزير كار كار و رفاه رجتماعي ازدواج كرده و داماد او مي باشد و داراي يك پسر به نام حسين است

محمدهادي رضوي

سرمايه گذار سريال شهرزاد


گروه فاطمي در فعاليتهاي فرهنگي نيز دست داشته و گفته مي شود كه در پروژه هايي چون سرمايه گذار شاهگوش و شهرزاد مشاركت داشته است.

هرچند “شهرزاد” اولين سريالي است كه رضوي به عنوان تهيه كننده آن فعاليت داشته اما اين سريال اولين محصول فرهنگي گروه فاطمي نيست

سيدمحمدهادي رضوي در گفتگويي كه چندي پيش درباره توليد “شهرزاد” با “دنياي تصوير” داشت گفته بود: سريال “شهرزاد” بزرگترين و پرهزينه ترين مجموعه تاريخ سينما و تلويزيون ايران در بخش خصوصي مي باشد با هزينه اي بالغ بر ۱۲۰ ميليارد ريال.

محمدهادي رضوي

سيد هادي رضوي داماد شريعتمداري


رضوي همواره سعي كرده خود را چهره اي مستقل از پدر همسرش نشان دهد اما در برخي سفرهاي استاني دولت يازدهم در كنار پدرزن خود ديده شده است.

او معتقد است داماد وزير بودن نه تنها جرم نيست، بلكه مي‌تواند براي رساندن حرف مردم هم پلي ايجاد كند.

جواني كه در حدود ۱۰  سال در عرصه بازرگاني و توليد مديريت چند كارخانه توليدي و صدها كارگر را برعهده گرفته و از قطعات تراكتور گرفته تا سيستم هاي فناوري نوين را توليد مي‌كند
جالب است ببينيد : بيوگرافي و عكس هاي محمد سرافراز رئيس سابق صداوسيما

 

محمدهادي رضوي

 

منبع: سينماژورنال و خبرگزاري فارس

پرونده و دادگاه محمد هادي رضوي


قاضي پرونده محمدهادي رضوي را متهم به مشاركت در اخلال عمده در نظام اقتصادي از طريق تحصيل مال نامشروع در قالب ۵ فقره تسهيلات بانكي به ميزان يك هزار و ۷۵ ميليارد ريال كرد.
اما رضوي ضمن رد اتهامات وارده گفت: از برگزاري دادگاه علني خوشحالم و از شما مي‌خواهم كه بدون ترس و لرز مطالبم را بگويم.

محمدهادي رضوي

محمدهادي رضوي داماد محمد شريعتمداري


رضوي در جلسه دادگاه گفت:ظاهراً خيلي دوست دارند بگويند محمدهادي رضوي داماد شريعتمداري است
ولي من كه داماد نتانياهو نيستم.
من از دادگاه مي‌خواهم فارغ از داماد فلاني پرونده من بررسي شود.

محمدهادي رضوي

اين متهم ادامه داد: اصل بدهي من ۸۰ ميليارد تومان است و من اميدوارم مبارزه با نزول خواري در اين پرونده و از اين به بعد شروع شود.
از ۸۰ ميليارد تومان ده درصد دست آقايان مانده است و بعد از ارائه شدن اين مبلغ ۲۲ ميليارد تومان پول نقد به بانك سرمايه پرداخت كرده‌ام. چرا كذب مي‌گوييد.
۸۰ ميليارد كه داده‌ايد ۲۲ ميليارد گرفته‌ايد و مابقي به صورت ملك بوده است.

مرا به عنوان داماد وزير محاكمه نكنيد


سيد هادي رضوي در اولين جلسه محاكمه ۳۱ متهم بانك سرمايه، گفت: برخي افراد فضاي رسانه‌اي برايم ايجاد مي‌كنند و مي‌گويند داماد شريعتمداري هستم كه اين ظلم است؛ با زبان روزه درخواست دارم مرا خارج از اين عنوان محاكمه كنيد.

اولين جلسه محاكمه متهم محمد هادي رضوي و ۳۰ نفر ديگر از متهمان بانك سرمايه صبح امروز با حضور متهمان، وكلاي مدافع، مستشاران، نماينده دادستان تهران و اصحاب رسانه به رياست قاضي مسعودي مقام در شعبه سوم دادگاه ويژه رسيدگي به مفاسد و جرائم اقتصادي به صورت علني آغاز شد.

وي گفت: ۸۰ ميليارد تومان سقف اعتباري بوده است كه در كيفرخواست بنده آمده پرداخت نشده است
اين درحالي است كه ۱۰ درصد سپرده‌ مرا بانك سرمايه نگه داشته كه خلاف قانون بوده و شايد محاكمه اين دادگاه راهي براي مبارزه با نزول‌ خواري باشد.
بنابراين ۱۰ درصد از مال و اعتبارات دست بانك ماند كه به صورت خرد خرد و كارت به كارت به من برگردانده شد.

منبع: فارس

عكس هاي محمدهادي رضوي


در ادامه تصاوير بيشتر سيد هادي رضوي را ببينيد.

محمدهادي رضوي

محمدهادي رضوي

محمدهادي رضوي

محمدهادي رضوي

محمدهادي رضوي

محمدهادي رضوي

محمدهادي رضوي

محمدهادي رضوي