پيام نفت -رسانه خبري تحليلي نفت، گاز و انرژي : با حضور در انتخابات خراسان را به آغوش ايران بازگردانيد
سه شنبه، 26 اردیبهشت 1396 - 09:42 کد خبر:43403
وزير نفت گفت:‌ مردم در انتخابات شركت كنيد و سرنوشت را تعيين كنيد. نگذاريد كل ايران مشهد شود بلكه با حضور خود كاري كنيد كه مشهد و يا خراسان به آغوش ايران باز گردد.

پيام نفت:

به گزارش ايلنا، بيژن زنگنه در همايش اصولگرايان معتدل حامي روحاني در انتخابات رياست جمهوري گفت:  در سپهر سياسي ايران اتفاقي افتاده كه اعتدال و ميانه‌روي را سر لوحه كار خودش قرار داده و دولتي با چهره‌هاي معتدل اصولگرا و اصلاح‌طلب تشكيل شده  است. در اين دولت توجه به اعتدال، عقلانيت و توجه به منافع ملي شده و در سياست خارجي به فكر عزت ملت ايران است.

وزير نفت گفت: اين كه امروز كانديدايي كه عمر سياسي‌اش به يك و نيم ماه نمي‌رسد از دولت روحاني انتقاد مي‌كند و مي‌گويد دولت روحاني نمي‌تواند، بايد بداند من سال در دولت‌هاي مختلف وزير بودم و مي‌دانم روحاني چه كرده است. در دوران اصلاحات وزير بودم. آن زمان مانند دولت احمدي نژاد ۵ فاز داشتيم. دولت يازدهم در طول اين سه سال و نيم اقدامات بسياري انجام داد و توليد غرب كشور از روزانه از  ۷۰ هزار به ۲۸۰ بشكه رسيده است. ۹ ميليون تن ظرفيت پتروشيمي افزايش يافته است. روحاني كارستاني انجام داده است،  دولت روحاني حق است اگر نمي‌دانيد كار چيست صحبت نكنيد.

او ادامه داد: از قديم گفتن آدم را بايد از دوستانش شناخت، امروز اين آدمها از نام بردن هزاره سوم پرهيز مي‌كنند اما در ستادهاي اين افراد حضور دارند.

زنگنه تاكيد كرد: در انتخابات شركت كنيد و سرنوشت را تعيين كنيد. نگذاريد كل ايران مشهد شود بلكه با حضور در انتخابات كاري كنيد كه مشهد و يا خراسان به آغوش ايران باز گردد.