پيام نفت -رسانه خبري تحليلي نفت، گاز و انرژي : در پتروشيمي جم از برجام به بهترين شكل استفاده شده است
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 11:17 کد خبر:43161
حجت اله ميرزايي معاون امور اقتصادي و برنامه ريزي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي با هيات همراه در سالن جلسات مجتمع پتروشيمي جم به نشست با مديران واحد هاي شركت پرداخت.

پيام نفت:

به گزارش روابط عمومي پتروشيمي جم، معاون امور اقتصادي و برنامه ريزي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي پس از بازديد فاز 2 و مجتمع پتروشيمي جم قبل از ظهر امروز در سالن جلسات اين مجتمع در حضور مديران شركت سخنراني كرد.

حجت اله ميرزايي با اشاره به بازديد هاي امروز از فاز 2، واحد هاي توليدي و تحقيق و توسعه شركت پتروشيمي جم تصريح كرد: امروز براي من يك روز پر انرژي و خاطره انگيز است و همت و كار مضاعف را به خوبي در اين بازديد شاهد بوديم و از صبح هرچه ديديم انگيزه بخش بود.

وي در ادامه افزود: از پروژه ABS/RUBBER   كه در گذشته 20 درصد پيشرفت داشته و در يكسال اخير به 51 درصد پيشرفت رسيده است انگيزه بالاي مديران و كاركنان و تلاش آنان را در اين دوسال نشان مي دهد.

 ميرزايي در جمع مديران شركت پتروشيمي جم اظهار داشت: پتروشيمي جم يكي از بهترين واحد هاي توليدي صندوق بازنشستگي  و يك واحد اقتصادي مطرح و بزرگ در حوزه صنعت كشور مي باشد و در اينجا از برجام به بهترين شكل استفاده شده است.

عضو هيات علمي دانشكده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبايي در بازديد از واحد تحقيق و توسعه شركت پتروشيمي جم يادآور شد: در واحد تحقيق و توسعه يك تيم خوب و با انگيزه در كنار دانش بالا كارهاي ارزشمندي صورت داده و قابل تقدير است.

وي در ادامه گفت: واحد تحقيق و توسعه پتروشيمي جم توانسته ايده هاي دانشگاه را در شركت به بهره برداري برساند و اين تجربه بسيار مهم و كم نظيري است. در واحد تحقيق و توسعه 20 دانشجوي دكتري و فوق ليسانس در حال تدوين رساله و پايان نامه خود مي باشند كه اين خود يك افتخاربزرگي براي پتروشيمي جم است.  

معاون امور اقتصادي و برنامه ريزي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي با اشاره به عملكرد مجموعه پتروشيمي جم به عنوان بهترين واحد توليدي در كشور تاكيد كرد: تجربه پتروشيمي جم در اجراي پروژه هاي توليدي بايد ثبت شود و در اختيار واحد هاي توليدي ديگر در كشور قرار دهيم.

حجت اله ميرزايي با اشاره به توانايي بالاي مديرعامل شركت پتروشيمي جم در نوشتن مقالات متعدد در زمينه نفت، گاز و پتروشيمي خاطر نشان كرد: نوشته هاي مثال زدني مهندس مير افضلي و مقالات بسيار خوب ايشان نشان از تسلط ايشان به اين حوزه است و از معدود مديران اين حوزه هستند كه قلم به دست مي باشند.

وي در ادامه افزود: بزرگترين كمكي كه پتروشيمي جم در كنار ديگر پتروشيمي ها انجام داده كمك به كاهش آلاينده ها بوده است. بخشي از متخصصان و بهترين فرزندان اين كشور را به اين منطقه آورده ايم لذا بايد به فكر سلامت و خانواده هاي آنان باشيم.

حجت اله ميرزايي معاون امور اقتصادي و برنامه ريزي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي در پايان گفت: شركت پتروشيمي جم در حفاظت از محيط زيست، توليد پاك، انرژي و ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه پيشتاز است و يك واحد سود آور صندوق بازنشستگي است و من وظيفه خود مي دانم كه اين زحمات دوستان را رسانه اي و از اين طريق تقدير و تشكر كنم.

شايان ذكر است در اين جلسه مهندس ميرافضلي مديرعامل شركت پتروشيمي جم گزارشي از فعاليت ها و اقدامات صورت گرفته در خصوص رشد توليد و برنامه هاي آتي و توسعه اي شركت ارائه نمود.