پيام نفت -رسانه خبري تحليلي نفت، گاز و انرژي : بهره مندي بيش از ۹۵ درصد جمعيت گلستان از نعمت گاز طبيعي
سه شنبه، 27 خرداد 1393 - 14:15 کد خبر:31194
پيام نفت:

 مديرعامل شركت گاز گلستان گفت: تاكنون بيش از ۹۵ درصد جمعيت استان از نعمت گازطبيعي بهره مند هستند.

 

به گزارش خبرگزاري شبستان از گرگان و به نقل از روابط عمومي شركت گاز گلستان، صفرعلي جمال ليواني، مديرعامل شركت گاز گلستان روند پيشرفت اجراي پروژه هاي گازرساني وهمچنين خدمات رساني به مشركين استان را در دولت تدبير و اميد بسيار مطلوب ارزيابي كرد.


وي به تشريح عملكرد و فعاليت هاي يكساله اين شركت در دولت يازدهم پرداخت و گفت: اين شركت از ابتداي شروع بكار دولت تدبير و اميد تاكنون كارنامه خوبي داشته كه مي توان به حفظ و نگهداري حدود 7 هزار و 254 كيلومتر شبكه، 247 هزار و 662 عدد انشعاب و خدمات رساني به 449 هزار و 676 مشترك گاز در سطح استان اشاره كرد.

 

مديرعامل شركت گاز گلستان تصريح كرد: در دولت يازدهم تاكنون بيش از 82 پروژه گازرساني در بخش هاي مختلف در سطح استان فعال است كه انشاء الله برابر برنامه زماني تدوين شده به بهره برداري خواهد رسيد.


وي افزود: ايجاد شبكه به متراژ بيش از 150 كيلومتر، نصب بيش از6 هزار و 844 انشعاب، جذب 23 هزار و 585 مشترك وهمچنين گازرساني به 19 روستا در سطح استان از اهم فعاليت هاي اين شركت در دولت تدبير و اميد است.


جمال ليواني در ادامه تداوم گازرساني به 64 روستا در سطح استان را نيز از مهمترين برنامه هاي اين شركت خواند تا با اتمام و بهره برداري از اين پروژه هاي روستايي اهداف مورد نظر ما محقق شود.


وي تصريح كرد: در حال حاضر نيز افزون بر 95 درصد جمعيت شهرها و روستاهاي استان گلستان از نعمت گاز طبيعي بهره مند هستند.


مديرعامل شركت گاز گلستان، يكي از دغدغه هاي اصلي شركت را وصول مطالبات معوق خواند و افزود: شايسته است مشتركين گرامي بويژه واحد هاي صنعتي عمده و جايگاه هاي CNG با پرداخت به موقع گاز بهاي خود و تسويه هرچه سريع تر بديهي هاي معوق با اين شركت همكاري كنند تا انشاالله بتوانيم از محل دريافت مطالبات مورد نظر، زمينه هاي توسعه بيش از پيش گاز رساني در اين استان سر سبز را فراهم كنيم.